Home Blog Winnes Viete, že pitie vín vám môže predĺžiť život? Ochutnajte tie najlepšie ročníky vďaka útulnej vinotéke na konci Petržalky.

Viete, že pitie vín vám môže predĺžiť život? Ochutnajte tie najlepšie ročníky vďaka útulnej vinotéke na konci Petržalky.

Viete, že pitie vín vám môže predĺžiť život Ochutnajte tie najlepšie ročníky vďaka útulnej vinotéke Sunnywines na konci Petržalky

Ste typ človeka, ktorý pri návšteve podniku hľadá v nápojovom lístku dobré víno? A čo ak by ste si tie najznamenitejšie značky z celého sveta mohli vychutnať aj doma? To všetko ponúka malý podnik na konci Petržalky v Slnečniciach. Ponorte sa do sveta starostlivo vyberaných vín, prémiových destilátov, chutného jedla a príjemnej atmosféry a nechajte rozmaznávať svoje chuťové poháriky. Viete, že pitie vín vám môže predĺžiť život?

 

Viete, že pitie vín vám môže predĺžiť život Ochutnajte tie najlepšie ročníky vďaka útulnej vinotéke Sunnywines na konci Petržalky, Viete, že pitie vín vám môže predĺžiť život

 

Miesto, kde opojíte vaše zmysly dobrým vínom

Nechajte starosti pred dverami vinotéky a prežite príjemný večer s partnerom, kamarátmi alebo rodinou v spoločnosti tých najlepších vín a priateľského personálu. Vinotéka Sunny Wines si vás získa očarujúcou atmosférou, kde na pár hodín utečiete z víru uponáhľaného sveta. A ak vás to von predsa len ťahá, dobrý pohár vína si vychutnáte aj na moderne zariadenej terase.

 

Vinoteka Sunnywines terasa, Viete, že pitie vín vám môže predĺžiť život

 

Winebar si zase podmaní vaše chuťové poháriky a vy objavíte krásnu rozmanitosť jednotlivých vín. Sunny Wines vám ponúkne iba také víno, ktoré si s pôžitkom vychutná majiteľ aj personál.

Na jazyku budete mať možnosť pocítiť či už vo vinotéke alebo vďaka rozvozu alkoholu chuť vína z rôznych kútov sveta, a to konkrétne z Francúzska, Talianska, Portugalska, Španielska, Argentíny a ďalších krajín. Samozrejme tu ochutnáte aj kvalitné slovenské vína, ale aj také, ktoré nie sú úplným štandardom v ponuke slovenských vinoték, a to najlepšie vína z Bulharska či Moldavska.

 

Na svoje si prídu aj nevínoví či syroví fajnšmekri, vinotéka, bar Sunnywines, Viete, že pitie vín vám môže predĺžiť život

 

Na svoje si prídu aj nevínoví či syroví fajnšmekri

Máte okrem vína chuť na opojnú whisky alebo kvalitný rum? Nič, čo by ste v Sunny Wines nenašli. Vyskúšajte delikátne koňaky, likéry či destiláty a navyše chutné miešané drinky. Okrem iného vás tu povzbudí aj lahodná talianska káva Zicafe, chutné džúsy alebo domáce limonády.

A ako ešte viac podtrhnete chuť tohto tekutého bohatstva? Vinotéka vám ponúkne pochutiny, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani Remy z Ratatouille. Ochutnajte mix piatich exkluzívnych syrov, jemne krájaného prosciutta, bravčového mäsa vo vlastnej šťave, čiernych a zelených olív, sušených paradajok a lahodného Mostrada Purée. Už sa vám zbiehajú slinky?

 

Darcekove balenie vinoteka Sunnywines, Viete, že pitie vín vám môže predĺžiť život

 

Nechajte si priviezť kúsok vinárskeho raja priamo domov

Bývate v Bratislave a nechcete prísť o potešenie chuťových pohárikov ani v pohodlí domova? Sunny Wines vám s radosťou doplní vaše zásoby, aby ste už nikdy nezostali pri romantickej večeri či večernom pozeraní seriálov bez dobrého vína.

 

Predaj a rozvoz alkoholu vás osloví rýchlym doručením – objednávku budete mať doma aj napriek bratislavským zápcham väčšinou do 2 hodín. Na e-shope nájdete rôzne druhy vína z celého sveta za exkluzívne a bezkonkurenčné ceny. To všetko vďaka skvelým dlhoročným vzťahom priamo s vinármi. Poteší vás aj bottle shop, kde si doplníte zásoby tvrdšieho alkoholu.

A ak máte cestu okolo, zaraďte spiatočku a vyberte si to najlepšie priamo na mieste vďaka rýchlemu takeaway a osvedčeným odporúčaniam personálu vinotéky.

 

Narodeninové oslavy, vinoteka bar Sunnywines Petržalka Slnečnice mesto, Viete, že pitie vín vám môže predĺžiť život

Degustujte a oslavujte vo veľkom štýle

Je jedno, či prídete sami, s kamarátmi, rodinou, kolegami alebo v páre, vinotéka Sunny Wines sa postará nielen o romantický večer, ale aj super teambuilding a narodeninové oslavy, na ktoré len tak nezabudnete.

Vychutnajte si nielen komentované ochutnávky, orientované na rôznorodé štýly spracovania jedného typu odrody, ale aj horizontálne degustácie vína, podtrhujúce rozdiel spracovania v jednom ročníku. Magické prostredie vinotéky je navyše obohatené dobrou hudbou, jedlom a vždy usmiatym personálom.

Ako vraví už názov: Sunny Wines vám prinesie do života slnko a potešenie z dobrého vína, alkoholu a jedla. Jednoducho vínny zážitok tak, ako sa na dobrú vinotéku patrí.

Sledujte Sunny Wines na FacebookuInstagrame.

Súvisiace články: